środa, 31 grudnia 2014

Podsumowanie

Wszystkim teraz pewnie w głowie już dzisiejszy wieczór. Prasujecie garnitury, siedzicie u fryzjera, lub przeglądacie programy telewizyjne, zastanawiając się czy na wieczór wybrać Sylwester z Dwójka czy jednak z Polsatem. Bez względu na to jednak jakie macie plany, każdy robi sobie w głowie małe podsumowanie mijającego roku. Co dobrego, co złego nas spotkało. Co warto zapamiętać, a co najlepiej wyrzucić z pamięci. 

Rok 2014 nie był jakoś bardzo wyjątkowy. Był rokiem spokojnym, czasami leniwym, czasami niezwykle pracowitym. Jednego jestem pewna- minął za szybko. Wielu rzeczy nie udało mi się zrealizować. Były jednak takie momenty, które zupełnie nieoczekiwanie pojawiały się i sprawiały, że momentami moje życie było niezwykle intensywne.


Jeżeli dobrze wszystko policzyłam byłam w tym roku 40 razy w kinie. Pobiłam tym samym mój rekord. Przeczytałam znacznie mniej książek niż planowałam.

Ale udało mi się skończyć pierwszy rok podwójnej magisterki z sukcesami i zacząć drugi-ostatni z całkiem niezłymi prognozami.Rok 2014 zapamiętam jako rok poważnych planów na przyszłość i chociaż prawie żadne z nich nie dotyczą tej "poważnej" strony mojego życia, są to plany, które za wszelką cenę chcę zrealizować.


Jeżeli wszystko pójdzie tak jak planuję 2015 nie będzie zwyczajny. Ba! z pewnością będzie przełomowy. Mam nadzieję, że przełomowy w pozytywnym znaczeniu.

Nie robię postanowień, robię plany. Wytyczam sobie punkty, zaznaczam daty w kalendarzu. Koniec życia na pół gwizdka. 

Do boju!

A wszystkim tym, którzy to czytają życzę tego samego co sobie. Niech 2015 będzie


1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia